Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwroty, wymiany, reklamacje

Wymiany i zwroty

 

Na wymianę lub zwrot towaru masz aż 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Nie musisz nawet podawać powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

Krok po kroku - jak wymienić lub zwrócić produkt?

  1. Zwracany / wymieniany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania. Będziemy wdzięczni jeśli będzie w oryginalnym opakowaniu producenta.
  2. Pobierz "Formularz wymiany / zwrotu" i wypełnij go dokładnie (pobierz, format PDF).
  3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres: misuszaty.pl, ul. W. Wysockiego 156, 15-167 Białystok
  4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze (maksymalnie 3 dni) lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt.

 

Reklamacje

 

Krok po kroku - jak zareklamować produkt?

  1. Pobierz formularz reklamacyjny i wypełnij go dokładnie (pobierz, format PDF). Reklamacji bez załączonego formularza lub z błędnie wypełnionym drukiem niestety nie może zostać przyjęta.
  2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres: misuszaty.pl, ul. W. Wysockiego 156, 15-167 Białystok
  3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.
  4. W przypadku uzasadnionej reklamacji - towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

 

Pamiętaj:

Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).

Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.

Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia - polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka priorytetowa".

Koszty dostawy i odesłania do nas towaru nie są zwracane.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 32 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-30
Szybko i sprawnie brawo!
2021-07-21
Wszystko w jak najlepszym porządku
pixel